powrót

DZIEŃ 1, CZWARTEK

Dzień przyjazdowy. Zakwaterowanie i czas wolny.

 

DZIEŃ 2, PIĄTEK

Wycieczka. Kierujemy się w stronę bieszczadzkich połonin, czystych górskich potoków, lasów zamieszkanych przez niedźwiedzie, wilki i żubry. Zobaczymy niemal całe Bieszczady, pełnych nie tylko zapierających dech w piersiach widoków, ale i ciekawych pamiątek historycznych.. Z ust przewodnika dowiemy się o Bieszczadach niemal wszystkiego. Zobaczymy wnętrze pachnącej żywicą bieszczadzkiej cerkwi oraz posmakujemy serów od bieszczadzkiego bacy! Wspaniałe góry oraz jeziora pośród zielonych wzgórz podczas jednej wycieczki.

 

Trasa: Spacer po Lutowiskach - UNESCO Cerkiew w Smolniku nad Sanem - plenerowa wystawa wypału węgla drzewnego - zagroda Żubrów w Mucznem - spacer po Bieszczadzkim Parku Narodowym - wizyta w bacówce z bieszczadzkimi serami - punkt widokowy w Polańczyku - rejs statkiem z cypla w Polańczyku do Soliny - Zapora w Solinie.

 

 • Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników,

 • Opieka przewodnika na trasie przejazdu,

 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (cerkwie w Smolniku i Górzance, Bieszczadzki Park Narodowy)

 • Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim,

 • Ubezpieczenie NNW,

 • Opłaty parkingowe.

 

DZIEŃ 3, SOBOTA

Zapraszamy na odpoczynek aktywny! Całodniowy wyjazd ze spływem pontonowym. San to jedna z najciekawszych rzek w Polsce, a jej dolina kryje wiele tajemnic. Rekreacyjny odcinek rzeki pokonujemy w bezpiecznych i nowoczesnych pontonach pod okiem doświadczonych instruktorów i ratownika. Spływ pontonowy Zielonym Pontonem to najbezpieczniejsza forma spływów rzecznych dostępnych w Bieszczadach. Ta wycieczka zapadnie Wam w pamięć na długo. Odcinek Sanu, który pokonamy prowadzi przez niezwykle malownicze i dziewicze tereny Gór Słonnych. Przepłyniemy przez miejsce w średniowieczu nazywane Bramą Węgierską. Z poziomu wody zobaczymy między innymi cerkiew na skale, miejsca gniazdowania dzikich ptaków. Podróżować będziemy Szlakiem Ikon Doliny Sanu, w niewielkiej odległości od radzieckich bunkrów tzw. Linii Mołotowa, zwiedzimy ruiny zamku Kmitów z pięknym widokiem. Na mecie spływu pontonowego czekać na nas będzie regionalne ognisko z proziakami i lokalnymi kiełbaskami. Na koniec zwiedzimy Sanok, który nazywany jest Skarbcem Bieszczadów. Czas wolny między atrakcjami można wykorzystać na posiłek: Karczma – Karpackie Jadło, „U Szwejka” lub Stary Kredens z kuchennych rewolucji Magdy Gessler. Alternatywa to niezwykle interesującą wystawę dzieł Zdzisława Beksińskiego (bilet dodatkowo płatny).

 

Trasa: przejazd doliną rzeki San - Góra Sobień, ruiny dawnego zamku rodu Kmitów - Bunkier Linii Mołotowa w Załużu - spływ pontonowy, Bezpieczna PRZYGODA dla każdego - ognisko, lokalne smakołyki - Sanok - Klasztor w Zagórzu.

 

 • Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników

 • opieka przewodnika

 • bilety na Zielony Ponton 

 • opieka ratownika i instruktorów w trakcie spływu

 • wyposażenie na spływie: kamizelki asekuracyjne, pagaje, worek wodoszczelny

 • posiłek na brzegu rzeki (kiełbaska brzozowska, proziak – podkarpacki podpłomyk, herbata, ketchup/musztarda)

 • ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe

 • opłaty parkingowe

 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

 

DZIEŃ 4, NIEDZIELA

Wymeldowanie. Czas wolny.

 

 

 

 

W czasie wolnym polecamy:

Polańczyk ● Jezioro Solińskie ● Ustrzyki Dolne ● Wizyta w browarze rzemieślniczym Ursa Maior ● Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe ● Bieszczady - Połonina Wetlińska i Caryńska ● Tarnica ● Bieszczadzka Kolejka Leśna ● Jeziorka Duszatyńskie ● Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce ● Iwonicz-Zdrój ● Rymanów-Zdrój ● Podkarpackie winnice ● Krosno ● Ruiny Zamku Kamieniec ● Rezerwat Przyrody Prządki ● Zamek w Łańcucie ● Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów ● Przemyśl - Stare Miasto, Muzeum Dzwonów i Fajek ● Zamek Kazimierzowski i Kopiec Tatarski ● Zamek w Krasiczynie ● Arboretum w Bolestraszycach

 

powrót

Biuro Podróży Na Krańcu Polski Podkarpacie wycieczki

PRZYGODA W BIESZCZADACH            4 DNI     PROGRAM WYCIECZKI

 

Biuro Podróży Na Krańcu Polski Podkarpacie wycieczki

Biuro Podróży Indywidualnych Na Krańcu posiada aktualny wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz aktualny Certyfikat potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej o numerze M 514513  na sumę gwarancji 31 275,75 PLN w Towrzarzystwie Ubezpieczeń S.A. Signal Iduna Polska.

 

+48 665 505 012

kamil@nakrancupolski.pl

Kamil Ruchlewicz

/ codziennie 9.00 - 20.00 /