TRASA: 

Spacer po Lutowiskach ● UNESCO Cerkiew w Smolniku nad Sanem ● plenerowa wystawa wypału węgla drzewnego ● zagroda Żubrów w Mucznem ● spacer po Bieszczadzkim Parku Narodowym ● wizyta w bacówce z bieszczadzkimi serami ● punkt widokowy w Polańczyku ● rejs statkiem z cypla w Polańczyku do Soliny ● Zapora w Solinie. przejazd doliną rzeki San ● Góra Sobień, ruiny dawnego zamku rodu Kmitów ● Bunkier Linii Mołotowa w Załużu ● spływ pontonowy, Bezpieczna PRZYGODA dla każdego ● ognisko, lokalne smakołyki ● Sanok ● Klasztor w Zagórzu.

 

Sprawdź PROGRAM!

 

Zakwaterowanie: Pensjonat Głowatka usytuowany jest w miejscowości Łączki i oferuje taras, bezpłatne WiFi, wspólną, dużą i dobrze wysposażoną kuchnię oraz wspólny salon. Obiekt jest nowy, jest świeżo i czysto, wysoki komfort, prywatna łazienka, pokoje dwu lub trzyosobowe. Zwierzęta mile widziane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyżywienie: Jest możliwość wykupienia śniadań w formie szwedzkiego stołu ok. 400 m od Pensjonatu. Proszę o informację przy rezerwacji. Podczas wycieczki w piątek zalecamy własny prowiant, możliwy posiłek podczas czasu wolnego w Cisnej. Podczas sobotniej PRZYGODY na Sanie wliczone jest ognisko, w tym kiełbaska, regionalny proziak, herbata.

 

Cena obejmuje: Zakwaterowanie, ewentualny transfer z lotniska, opiekę rezydenta, obsługę przewodników, informacje, koszty przejazdów busem do kolejnych punktów wycieczki, ubezpieczenie NNW podczas wycieczek, wejściówki do wszystkich obiektów wskazanych w ofercie.

 

 

Cena nie obejmuje: Dotarcie na miejsce startu wycieczek w piątek oraz w sobotę we własnym zakresie - Polańczyk lub Lesko. Ubezpieczenie NNW obejmuje czas trwania wycieczek. Nie przewidziano dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych.

 

 

  • Opublikowany wyżej program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego,

  • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a program może ulec zmianom z powodu siły wyższej lub po obustronnym uzgodnieniu,

  • Cena końcowa: 749 PLN/os.; zaliczka: 250 PLN

 

 

 

fot. Beata Baranowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sprawdź program

powrót

PRZYGODA W BIESZCZADACH           4 DNI

 

PRZYGODA W BIESZCZADACH, 4 DNI;

REZERWACJA: 665 505 012

 

WOLNE TERMINY:

6 sierpnia - 9 sierpnia: brak wolnych miejsc

13 sierpnia - 16 sierpnia: brak wolnych miejsc

20 sierpnia - 23 sierpnia: 2 wolne miejsca

27 sierpnia - 30 sierpnia: 2 wolne miejsca

3 września - 6 września: 4 wolne miejsca

10 września - 13 września: 4 wolne miejsca

 

 

Biuro Podróży Na Krańcu Polski Podkarpacie wycieczki

Biuro Podróży Indywidualnych Na Krańcu posiada aktualny wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz aktualny Certyfikat potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej o numerze M 514513  na sumę gwarancji 31 275,75 PLN w Towrzarzystwie Ubezpieczeń S.A. Signal Iduna Polska.

 

+48 665 505 012

kamil@nakrancupolski.pl

Kamil Ruchlewicz

/ codziennie 9.00 - 20.00 /